Estee Lauder

Każda kobieta starannie dobiera kosmetyki tak aby dbać o swoją skórę jak najlepiej, a co za tym idzie, pięknie wyglądać. Marek takich produktów, jest na rynku bardzo dużo, ale nie wszystkie z nich godne są naszego zaufania. Marka Estee Lauder znana jest wielu z nas. Kosmetyki produkowane od 1946 roku, zyskały od tego czasu komplet oddanych fanek. Produkty z roku na rok są coraz lepsze, a asortyment coraz bardziej urozmaicony. Każda z nas znajdzie tu coś dla siebie. Domeną marki jest piękno, które każda z nas powinna jak najbardziej pielęgnować.

Jednym z jego części jest nasz zapach

Estee Lauder oferuje kolekcje perfum, wśród których każda kobieta znajdzie swój własny indywidualny odcień, który najbardziej ją oddaje. Niektóre z zapachów, takie jak Sensous, Beautiful czy Modern Muse stały się już klasykami i z niektórymi z nas są już nierozłączne. Jednak Estee Lauder to nie tylko perfumy. Marka oferuje również kosmetyki do pielęgnacji, dzięki którym możemy odwdzięczyć się naszemu ciału. Dla osób z cerą wrażliwą powstały kosmetyki Vérité na które składa się krem nawilżający oraz mleczko do oczyszczania skóry. Produkty są bezzapachowe, nie zawierają alkoholu ani silnie działających emulgatorów, dzięki czemu nie powodują podrażnień. Głębokie oczyszczenie oraz nawilżenie zapewnią kosmetyki z serii Nutritious. W jej ramach znajdziemy mleczko oraz krem, które nasycą naszą skórę oraz odświeżą ją, nadając jej młodszy wygląd. Oprócz pielęgnacji

Estee Lauder zadba również o nasz makijaż

Produkują podkłady, pudry, tusze do rzęs czy cienie do powiek, które uwielbia tysiące kobiet. Chwalony jest między innymi wodoodporny podkład Double Wear Nude czy puder Perfecting Loose Powder, który kontroluje poziom błyszczenia się skóry. Oprócz tego, tworzone są serie kosmetyków do makijażu, wśród których możemy wybrać odpowiednie dla siebie produkty. Marka Estee Lauder nie bez powodu jest doceniania już od tylu lat. Służy kobietom na całym świecie, dbając o ich piękno oraz pewność siebie poprzez najlepsze kosmetyki.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz