Lokale użytkowe

Położone w atrakcyjnych miejscach lokale użytkowe stanowić mogą dosyć dużą wartość same w sobie. Niezależnie od tego czy będzie funkcjonować w nich zakład fryzjerski czy też będą to bary, to dobre położenie ma jeszcze i taką zaletę, że można w takim miejscu przygotować specjalne tablice reklamowe.

Jest to wskazane w sytuacji gdy lokal położony jest w pobliżu ruchliwej drogi. Im większy ruch tym większy zarobek z takich reklam, być może nawet przekraczający utarg samego przedsiębiorstwa. Jednak liczy się nie tylko samo natężenie ruchu. Bardzo wskazane jest, aby takie reklamy ustawiać w miejscach w których kierowcy muszą zwolnić, czyli na przykład przy rondach, lub też w miejscach, w których zmuszeni są oni do tego, aby się zatrzymać, czyli najczęściej przy skrzyżowaniach.

Tablice reklamowe

Można w pełni samodzielnie, bez konieczności pozyskiwania specjalnego pozwolenia czy innej zgody ustawić sobie na swojej posesji tablice reklamowe. Warto od razu odwiedzić firmę, która świadczy usługi poligraficzne, w celu namalowania na takowej tablicy zachęcającego ogłoszenia, które zwróci uwagę reklamodawców, którzy być może będą zainteresowani umieszczeniem takiej reklamy. Bardzo często właśnie tak reklamuje się kursy czy też usługi takie jak wynajem samochodu. Nieco rzadziej za pomocą takich tablic reklamują się firmy przemysłowe.

Kampanie wyborcze

Największym zainteresowaniem tradycyjnie tablice tego typu cieszą się w okresach kampanii wyborczych, począwszy od szczebla lokalnego, aż po wybory do parlamentu europejskiego, tak więc jeśli tylko zadba się o odpowiednią lokalizacje to z całą pewnością nie powinno być problemu z tym, aby takie tablice reklamowe na siebie zarabiały. Najlepiej do ich ustawienia nadają się oczywiście lokale użytkowe, ale zdarza się, że tablice tego typu spotyka się też przy domach mieszkalnych. Mogą być to zarówno domy jednorodzinne, jak też i bloki należące do spółdzielni, które w ten sposób mogą pozyskiwać na przykład środki na remonty, co sprawi że obciążenia dla samych mieszkańców będą zdecydowanie mniejsze.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz