Poznaj osoby z całego świata

Poznaj osoby z całego świata Poznawanie nowych osób dla jednych jest czymś banalnie prostym, dla drugich może być nieco problematyczne. Zawsze zostaje pytanie – gdzie ich poznać? W szkole? Na wakacjach? Na ulicy czy w sklepie? A może właśnie nadszedł czas na to, żeby wyjść z ram swojego znanego już otoczenia? Gdzie można poznać wiele osób z różnych zakątków Polski, a także i ze świata?

Na pewno w trakcie obozów językowych! To jedyna taka okazja, żeby w ramach wspólnej nauki i zwiedzania poznać nowe osoby w swoim wieku. Zwłaszcza że poza nauką, obóz to też świetna zabawa, zwiedzanie ciekawych miejsc i przede wszystkim nastawienie na satysfakcję. Znajomości zawarte w czasie obozów językowych mogą przetrwać lata, mogą sprawić, że chociaż nie będą trwały długo – na dłuższy czas zostaną w pamięci. Kto wie? Może właśnie jedna z osób poznanych na kursie zmieni twoje podejście do życia?

Nowoczesne podejście

Zmieni się jednak na pewno podejście do nauki języka obcego – koniec z nudnym wkuwaniem słówek i zasad gramatyki. Zajęcia z native speakerami nie pozwolą na zastanawianie się nad tym, którego czasu użyć albo jak oddać w obcym języku słówko, którego użylibyśmy po polsku. To bardzo efektywne rzucenie na głęboką wodę, które uczy nie tylko śmiałości, ale również przełamywania barier i swobodnego korzystania z języka. Są różne poziomy, dostosowane do wieku, ale obozy językowe skierowane są do młodzieży w wieku od 12 do 18 lat. Poznawanie nowych osób, zwłaszcza tych z zagranicy, wymusza na nastolatku użycie języka, czy tego chce, czy nie. Jeśli ktoś wciąż uważa, że zwykłe lekcje w klasie to coś lepszego, koniecznie powinien zobaczyć, jak wyglądają od środka obozy językowe.

Idealne połączenie

Zwłaszcza że nauka polega głównie na zabawie – to nieodłączny element, żeby język obcy nie kojarzył się z czymś nieprzyjemnym, męczącym i wymuszanym, a właśnie z dobrą zabawą i przyjemnością. Połączenie nauki z wycieczkami, poznawaniem kultury i czasem na relaks to jedyne w swoim rodzaju metody, które jeszcze nigdy nie zawiodły i od lat działają ze stuprocentową skutecznością.

Poznaj więcej szczegółów za pośrednictwem strony https://www.atas.pl/

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz