Gdzie jest najlepsza pizza w Zabrzu?

Gdzie jest najlepsza pizza w Zabrzu?Ten włoski przysmak od bardzo dawna zachwyca ludzi na całym świecie – swoją prostotą i niesamowitym smakiem, a także mnogością przepisów i dodatków. Pizza zyskała uznanie w niemal każdej grupie społecznej – czy ktoś potrafi wyobrazić sobie spędzenie wieczoru ze znajomymi lub obejrzenie meczu bez pizzy? Lubimy zjeść ją w lokalu, ale najlepsza pizzeria powinna mieć opcję dowozu – wtedy czujemy się bezpiecznie, że bez względu na wszystko – pyszna przekąska trafi na nasz stół.

Najważniejsze zostawiamy jednak na koniec – smak. To właśnie on decyduje o tym, czy dana pizzeria znajdzie się na liście kontaktów w telefonie i czy wieczór będzie udany. Dlatego poniżej zaprezentowana zostanie lista, gdzie podawana jest najsmaczniejsza i najlepsza pizza. W Zabrzu znajdziemy kilka takich miejsc.

Polecane miejsca

1. Po pierwsze na swoje dobre imię zapracowała sobie „Venezia” – ta przy ul. 3 Maja – jest schludnie, przytulnie, a do tego pyszne jedzenie? Czego chcieć więcej? W dobrej cenie znajdzie się pizza w różnych rozmiarach, a i inne dania się znajdą, jeśli ktoś akurat ma ochotę na pozostałe specjalności kuchni włoskiej – od centrum nie jest daleko, więc spokojnie można wybrać się tam ze znajomymi na późny obiad.

2. Za to kawałek dalej przy ul. Wolności trafimy do miejsca, które przypominać będzie nieco mleczne bary z okresu Polskiej Republiki Ludowej – przeszklone ściany oklejone niebiesko-czerwonymi plakatami. Czy to zdaje egzamin? Na pewno, ponieważ w połączeniu ze świetną pizzą ściąga do siebie klientów z całego Zabrza – jeśli ktokolwiek jechał niemal godzinę tylko po to, żeby zamówić pizzę w „Marghericie”.

3. Do trójki najlepszych łapie się jeszcze pizza w „Tutti Quanti” przy Kołobrzeskiej – kto zasmakował włoskiej pyszności w ogródku już zawsze będzie wracał tam, gdzie aromatyczne jedzenie, cień i dobre ceny. W środku również będzie przytulnie, a jak – Włosi kochają wygodę i jedzenie, nie może być więc dobrej włoskiej knajpki bez spełnienia tych dwóch warunków.

Dodatkowy wybór

Gdzie można jeszcze zajrzeć? Jeśli bliżej nam na przykład na ul. Kalinową – nie zapomnij wstąpić do pizzerii „Plus”. W środku znajdziemy nowoczesny design, wykwalifikowaną usługę i oczywiście pyszną pizzę. Warto wspomnieć też o restauracji-pizzerii Twist. Przy Franciszkańskiej odwiedźmy „We Love Pizza” – ponieważ jedzenie smakuje najlepiej, jeśli włoży się w nie serce. A do tego pyszne składniki. Na zewnątrz dzieci mogą poszaleć na trampolinie, a dorośli odpoczną przy stoliku w ogródku.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz