Usability w Polsce

Często w sieci znajdujemy reklamę typu usability in poland. Jest to usługa usability, jednak dla obcokrajowców są to informacje o takiej możliwości. Większość ludzi, którzy nie znają języka obcego, szuka jednak na stronie polskiej, dlatego takich zwrotów nie będzie poszukiwał.

Jednak informacja ta jest dla ludzi z innych krajów, którzy chcą wiedzieć coś więcej na temat usability w Polsce, lub na polskich stronach internetowych. Wiele osób chciałoby wiedzieć, na czym polega usability szkolenia tego oferują jednak takie wiadomości zwykle przeznaczone są tylko dla ludzi, którzy w jakiś sposób posiedli część wiedzy na ten temat, i chcą uzupełnić wiadomości o wiele innych funkcji.

Szkolenia usability

Usability w PolsceJeśli jednak chcemy mieć faktycznie jakieś ogólne wiadomości, musimy takie szkolenia dobrze wyszukać, ponieważ nie są one ani bardzo częste, ani zbytnio tanie. Dla ludzi, którzy za granicą zajmują się badaniami użyteczności stron internetowych, ogłoszenie typu usability test in poland, będzie informacją, że w danej firmie, są wykonywane badania usability w Polsce, ale przede wszystkim w polskich firmach. Naturalnie badanie owo w polskiej firmie czy w jakiejkolwiek innej, nie ma znaczenia, ponieważ badanie jest jedno, polegające na wychwyceniu wad i zalet strony, i pokazanie, jak je wyeliminować.

Unowocześnienie strony www

Dla właścicieli stron internetowych, jest to bardzo ważne badanie, ponieważ pozwala na unowocześnienie i poprawienie jakości firmy, czy strony www, co skutkuje większym ruchem na stronie i większymi zyskami.W bardzo wielu firmach, szczególnie takich, które zajmują się badaniem użyteczności stron www, używa się przynajmniej dwóch języków, ponieważ strony internetowe są różne i każdy chce mieć doskonały ruch w swoim sklepie czy na stronie. Dlatego usability testing in poland, to zwrot, który jest znany nie tylko dla ludzi z Polski, lecz także, a może przede wszystkim dla obcokrajowców, którzy potrzebują konkretnego badania usability i poszukują go w Polsce.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz