Bukiet na odległość

 

Bukiet na odległośćPoczty kwiatowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Dają możliwość obdarowania kwiatami osób, do których mamy daleko i nie zawsze mamy możliwość odwiedzić je osobiście. Wysłany bukiet zawsze jest miłym świadectwem naszej pamięci i sympatii. Jest miła niespodzianka. Może być wysłany przy okazji różnych okoliczności. Wysyłka kwiatów umożliwia okazanie pamięci w przypadku urodzin, imienin, rocznicy ślubu. Może być wyrazem podziękowań i wdzięczności. Może być świadectwem żalu i przeprosin. Bukiet kwiatów wysłany za pośrednictwem poczty kwiatowej może mieć różne przesłania.

Miła niespodzianka

Najczęściej wysyła się kwiaty z okazji urodzin lub imienin. Wysyła się je bliskim, z którymi nie możemy się spotkać. Wysyła się kwiaty i wtedy, gdy chce się zrobić komuś miłą niespodziankę. Wysyłka kwiatów wykorzystywana jest chętnie przez ślepo zakochanych mężczyzn. Oni, chcąc okazać uczcie wybrance swego serca, szukają wszelkich możliwych sposobów, by udowodnić jej swoje uczucia. A ze czekoladki i romantyczne spacery mogą nie wystarczać, bardzo często decydują się oni na wysłanie kwiatów. Jeśli maja gest i pieniądze decydują się na duże bukiety czerwonych róż. Uchodzą one bowiem za symboli wielkiej i prawdziwej miłości. Jeśli są romantykami, mogą wysłać bukiety mieszane, w których feria barw przyprawia o zawrót głowy. Jeśli wiedz, ze ich ukochana uwielbia tulipany, nie wyślą jej innych kwiatów.

Wybor kompozycji

Wysyłka kwiatów przyczynia się do rozkwitu uczuć. Obdarowana w ten sposób kobieta zwykle jest zaskoczona i zachwycona. Kwiatowa niespodzianka, która dociera do niej do pracy, na oczach kolegów i koleżanek, sprawia, ze czyje się ona wyjątkowa i doceniana. Przez zupełnie inny pryzmat postrzega wtedy tego, od którego otrzymała kwiaty. Jej uczucia zdecydowanie przybierają na sile. Adorator wzbudza w niej miłość i pragnienie. Jest szczęśliwa. I powinna zapamiętać to uczucie. Bo z biegiem lat bukiety niespodzianki przestana przychodzić. Uczucie spowszednieje i nie bezie już tak silne. Ale pozostaną wspomnienia. Miłe wspomnienia.

 

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz