Popularne zabiegi medycyny estetycznej

Na otwarcie własnej działalności coraz częściej decydują się osoby posiadające wykształcenie medyczne. Osoby te otwierają już nie tylko prywatne gabinety stomatologiczne, czy internistyczne. Coraz częściej powstają kliniki medycyny estetycznej.

Kliniki te mają bardzo dużo pacjentów. Nie wszystkie oferowane w nich zabiegi są równie popularne. Jakich nie może na pewno w nich zabraknąć?Jakie zabiegi muszą znaleźć się w ofercie, aby klinika miała dużo klientów?

Zabiegi korekcji kształtu nosa

Jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej. Jeżeli więc zależy nam na zyskaniu wielu klientów, taki zabieg musi znaleźć się w ofercie. Zabieg zmiany kształtu nosa jest zabiegiem, z którego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jeśli znajdzie się on w ofercie, zyskamy szeroką grupę klientów. Jest to zabieg, który wymaga podania pacjentowi narkozy. Korektę kształtu nosa powinien wykonywać wyłącznie chirurg plastyk z dużym doświadczeniem.

Zabieg powiększania piersi

To także zabieg, który musi się znaleźć w ofercie każdej kliniki medycyny estetycznej. Otwierając klinikę należy jednak mieć na uwadze, że jest to zabieg, który może zostać wykonany różnymi metodami. Piersi powiększa się dzisiaj nie tylko wszczepiając silikonowe implanty, ale także przeszczepiając tkankę tłuszczową. Kliniki, które mają w ofercie obie te metody mają więcej pacjentek.

Blefaroplastyka

Popularne zabiegi medycyny estetycznejPlastyka kobiet jest zabiegiem szczególnie popularnym wśród kobiet, które ukończyły pięćdziesiąt lat. Opadające powieki sprawiają, że twarz wygląda stale na zmęczoną. Zabieg blefaroplastyki jest w stanie usunąć opadające powieki. Mimo, że na zabieg najczęściej zgłaszają się kobiety po pięćdziesiątce nie oznacza, że pacjentami nie są także młode kobiety. W ich przypadku opadające powieki nie są kwestią wieku, ale wady w budowie twarzy. Zabieg blefaroplastyki jest wykonywany równie często, jak zabieg zmiany kształtu nosa, czy powiększania piersi. Dobra klinika musi mieć go w ofercie.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz