tegoroczne trendy i moda na obuwie

Trendy obuwnicze zmieniają się niemal tak samo szybko, jak pogoda w górach. Każdy salon obuwniczy oblegany jest przez niezdecydowane klientki, zadające sobie w myślach pytanie: hot or not? Drogie panie, mamy dla was świetną wiadomość: tego lata panuje totalna stylistyczna „anarchia”, modne jest dosłownie wszystko i w każdym kolorze!

U wielu producentów widać powrót do dawnych wzorów, wiele modeli przepełnionych jest cekinami, ćwiekami i licznymi skórzanymi paskami. Można by powiedzieć, że lato 2014 to powrót stylu vintage i retro. Można by, gdyby równolegle nie funkcjonowały wzory z różnymi fanaberiami stylistycznymi, które najbardziej uwidaczniają obcasy – proste, zakrzywione, okrągłe, kwadratowe, gładkie, nacinane… można by tak wymieniać w nieskończoność. A kolory? Tutaj też mamy rynkową „wolną amerykankę”.  Jaskrawe barwy przeplatają się ze stonowanymi, mamy kraciaste wzory i koliste czy trójkątne motywy.

Pewne kwestie są za to niezmienne od wielu lat. Po pierwsze: mokasyny damskie. Stonowany styl i subtelna elegancja zawsze będą w cenie. W tym roku niezwykle bogatą ofertę przedstawili m.in. Ecco, GEOX czy Tommy Hilfiger. Sprawdzić można ją np. w sklepie Mivo – na tej stronie. Po drugie: buty skórzane. Skóra po prostu była, jest i będzie modna. Oprócz walorów czysto użytkowych, materiał ten pozwala na osiągnięcie bardzo wielu efektów: wzór elegancki, klasyczny, wieczorowy – wszystko, czego dusza zapragnie! Również Mivo ma tutaj ciekawą ofertę. Po trzecie: szpilki. W tym przypadku odpowiedź na pytanie „hot or not”, jest oczywista: hit, zupełnie jak tegoroczne lato.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz