Tort na dzień babci i dziadka

 Tort na dzień babci i dziadkaBabcia i dziadek są bardzo ważnymi osobami w życiu młodego człowieka. Często mają oni dla niego znacznie więcej czasu niż rodzice, ponieważ są na emeryturze i poświęcają ten czas właśnie wnukowi. Raz do roku, kiedy pojawia się ich święto, warto więc spędzić z nimi nieco czasu i odwdzięczyć się im za troskę i opiekę. Starsze osoby kochają słodycze i bardzo chętnie się nimi częstują po obiedzie. Doskonałym pomysłem będzie więc zamówienie niewielkiego torciku właśnie z okazji dnia babci i dnia dziadka. Z pewnością każdy senior bardzo ucieszy się z takiego podarunku od wnuków.

Najwygodniejszą formą jest oczywiście zamówienie tortu online. Zajmuje to zaledwie kilka minut i można zamawiać torty o dowolnej porze dnia i nocy. Poza tym, można to zrobić z każdego miejsca, w którym tylko mamy połączenie z Internetem. Zamówienia dokonuje się poprzez wygodny i praktyczny formularz. Na początek, trzeba zdecydować, czy sami projektujemy tort, czy też wybieramy jedną z gotowych propozycji. Idealny na taką okazję będzie tort malinowe serce lub czekoladowe serce. Można również samodzielnie zaprojektować torcik dla dziadków.

Kształt i masa tortu

Koniecznie należy umieć określić masę tortu. Można to zrobić licząc ilość osób, które mogą pojawić się tego dnia u dziadków i mnożąc tę wartość przez wskazaną przez cukiernię na jedną osobę. Następnie, trzeba zdecydować o kształcie naszego tortu. Poza tym, pozostaje również smak i dekoracja tortu. W przypadku smaku, warto pomyśleć o ulubionych smakach babci i dziadka i zrobić im przyjemność. Wspaniale sprawdzi się czekoladowy tort z wiśniami w alkoholu lub tort kawowy z bezą. Nie zapominajmy tez o tym, aby dekoracja nawiązywała do święta. Może pojawić się nawet na torcie napis z dedykacją od wnuków. Świetnym pomysłem jest również zamówienie tortu z nadrukiem grafiki. Taka dekoracja jest oczywiście w pełni jadalna. Można wybrać na przykład zdjęcie dziadków z wnukami i nadrukować je na torcie. Spodoba się to bardzo każdej babci i każdemu wnukowi.

W jakiej cukierni zamówić tort?

Jedną z cukierni, w których można zamawiać takie torty z okazji dnia babci i dnia dziadka jest cukiernia internetowa e-torty.pl. Wystarczy wybrać jedną z gotowych propozycji, lub dokonać takiego samodzielnego zamówienia. Większość osób wybiera oczywiście pierwszą opcję, która jest znacznie łatwiejsza i zabiera mniej czasu. Są to bardzo ładne propozycje z ozdobami kwiatowymi, najczęściej o kształcie serca. Może być to też tort piętrowy, jeżeli spodziewamy się wizyty licznej rodziny. Modne są również torty składające się z babeczek lub muf finek.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz