Vantage Development nie zwalnia tempa

Vantage Development S.A. to spółka deweloperska, która zasięgiem obejmuje szczególnie Wrocław i aglomerację tego miasta, ale realizacje tej firmy znajdują się również w Zielonej Górze i wkrótce także pierwsze zostaną zlokalizowane w Warszawie.

To jeszcze nie wszystko, bo deweloper planuje również ekspansję budowlaną – mieszkaniową oraz handlu i usług – na m.in. Kraków czy Poznań. Posiada bowiem spore zasoby w banku ziemi.

Prym w inwestycjach mieszkaniowych

Vantage Developments wiedzie prym w inwestycjach mieszkaniowych, czego przykładem są takie projekty Promenady Wrocławskie, Centauris, Patio House i Nowe Żerniki we Wrocławiu, Słoneczne Sady w Sadkowie (aglomeracja wrocławska) i Living Point na warszawskim Polu Mokotowskim. Ale Vantage Development prowadzi także inwestycje biurowe i handlowe. Do tych pierwszych należą Promenady Business Park i Delta 44 we Wrocławiu. Natomiast do tych drugich – Grona Park w Zielonej Górze i wrocławska Galaktyka. Inwestycja, o której mówi się że zapoczątkowała dynamiczny rozwój firmy to Centauris, czyli osiedle w sielskiej dzielnicy Wrocławia Krzyki Borek.

Świetne położenie

Vantage Development nie zwalnia tempaBudowa rozpoczęła się w 2009 roku tuż przy rozległym Parku Skowronim i z dostępem do najważniejszych punktów aglomeracji wrocławskiej – zaledwie cztery kilometry od wrocławskiego Rynku. To gwarantuje więc świetną komunikację miejską z miastem, a równocześnie spokój charakterystyczny dla małych miejscowości, a to ze względu na wszechobecny spokój i ilość zielonych terenów, naturalnych stref relaksu. W ofercie Centarius są mieszkania cztero- ale i jednopokojowe, każdy wiec znajdzie lokum odpowiadające jego potrzebom. Przedstawiciele Vantage Development konsekwentnie realizują politykę firmy i przyjęte założenia, że stolica dolnego śląska to świetne miejsce do rozwoju budownictwa mieszkaniowego, dziś jest bowiem oczywistym liderem w tym mieście. W 2011 roku Vantage Development rozpoczęła budowę swojej flagowej inwestycji, Promenad Wrocławskich tworząc nową dzielnicę w ścisłym centrum Wrocławia .

Zobacz również: http://vantage-sa.pl/

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz