Jedyne takie w Polsce – Promenady Wrocławskie

Promenady Wrocławskie to nowa dzielnica Wrocławia. Nie bez kozery dostała takie miano. Na tym jednym osiedlu będzie mogło zamieszkać kilkanaście tysięcy osób, a kolejnych tysiące znajdzie tam zatrudnienie. Promenady Wrocławskie w istocie zlokalizowane są w Kleczkowie – tuż nad Kanałem Miejskim i między mostami: Trzebnickim i Warszawskim. Inwestycja przewiduje budowę do 2020 roku kilku kwartałów budynków mieszkalnych wraz z pasażami handlowymi i usługowymi, parkami rekreacji i przestrzenią biurową. Wartości tej inwestycji nie da się jednoznacznie wycenić – poza rynkową wartością mieszkań należało by także wziąć pod uwagę np. wpływ jaki Promenady Wrocławskie mają na cały Wrocław.

Kompleksowe osiedle

Zlokalizowane są bowiem na terenie, który przez lata straszył okolicznych mieszkańców i aż prosił się o zagospodarowanie. Dalej – Promenady Wrocławskie znacznie przyczynią się do rozwoju gospodarki. Te kilkanaście tysięcy nowych mieszkańców będzie tu mieszkać, pracować, robić zakupy, uczyć się i rozliczać podatki. To korzyść dla miasta, która będzie procentować latami. Ponadto Promenady Business Park przyciąga do Wrocławia małych i dużych inwestorów. To w końcu nowoczesne biurowce z całą masą udogodnień. Nic więc dziwnego, że zainteresowanie inwestycją jest spore. W jeden rok Vantage Development, spółka deweloperska odpowiedzialna za przeprowadzenie tej inwestycji, zwiększyła swoją sprzedaż mieszkań aż trzykrotnie! Osoby, które chcą sprowadzić się do Wrocławia wiedzą, że Promenady Wrocławskie to trafny wybór.

Tereny zielone

To spokojna okolica otulona terenami zielonymi. Nie brakuje ścieżek rowerowych, a na terenie Promenad Wrocławskich powstaje także przyjazna przestrzeń publiczna – w myśl zasady, którą Vantage Development kieruje się przy wszystkich swoich inwestycjach: ma być praktycznie i komfortowo. Promenady Wrocławskie zostały więc zaprojektowane nie tylko dla osób młodych, ale i seniorów. Każdy będzie czuć się dobrze we własnym „M” na ternie najmłodszej dzielnicy Wrocławia.

Zobacz również: http://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz