Kredyty gotówkowe przez Internet

Kredyty gotówkowe należą do najbardziej popularnych kredytów bankowych. Jest to sztandarowy produkt każdego banku. Ze względu na duże zainteresowanie klientów tym właśnie rodzajem kredytów banki robią wszystko, aby klienci otrzymywali jest szybko i bez zbędnych formalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szczególnie młodych grup klientów proponują także kredyt gotówkowy online. Nie różni się on w żaden sposób od zwykłego kredytu gotówkowego, jedyna różnica pomiędzy nimi polega na tym, że wniosek o kredyt wypełniamy wchodząc na stronę internetową wybranego przez nas banku. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla klientów, którzy są zapracowani i brakuje im czasu na złożenie wizyty w oddziale banku.

Wypełnianie wniosku

Wypełniając wniosek przez Internet mogą zaoszczędzić sporo czasu. Wniosek wypełnią w dogodnym dla siebie momencie, siedząc wygodnie w domowym zaciszu. Dokumenty zostaną nam dostarczone do domu przez kuriera, a po podpisaniu zostaną przez niego dostarczone do banku. Nam nie pozostaje już nic innego, jak tylko oczekiwanie na przelew. Najpóźniej po upływie dwudziestu czterech godzin pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie.

Minimum formalności

Banki starają się przyciągnąć, jak najwięcej klientów. Stąd w przypadku kredytów gotówkowych ograniczają ilość dokumentów, które są konieczne do rozpatrzenia wniosku kredytowego. Decyzja wstępna o przyznaniu kredyt gotówkowego w przypadku osób składających wniosek przez Internet zapada błyskawicznie. Trochę dłużej muszą czekać osoby, które wniosek złożą tradycyjnie w placówce bankowej. Tutaj także jednak czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekroczyć piętnastu minut. W przypadku kredytów gotówkowych banki ograniczyły także ilość niezbędnych dokumentów. Wystarczy jedynie zaświadczenie o dochodach wydane przez pracodawcę oraz dowód osobisty.

Kredytów gotówkowych mogą udzielać nie tylko banki komercyjne, ale także SKOK-i. Z pewnością skorzystanie z ich oferty jest dla klientów najbardziej bezpieczną formą uzyskania gotówki na dowolny cel.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz