Pizza przez internet: sposób na zwiększeni liczby klientów

Pizza jest ulubionym daniem Polaków. Bardzo chętnie ten włoski przysmak jadamy na mieście. Nic więc dziwnego, że pizzerie to lokale gastronomiczne, których liczba stale się powiększa. Tak duża liczba pizzerii sprawia, że muszą one bardzo mocno walczyć o klientów. Sposobem na to jest nie tylko wprowadzanie do karty nowych wariantów pizzy, ale także możliwość zamówienia jej z dostawą. W najbardziej nowoczesnych pizzeriach klienci mogą zamawiać pizzę nie tylko telefonicznie, ale także przez internet.

 

Otwarci na klienta właściciele pizzerii wprowadzają w swoich lokalach nowe rozwiązania. Proponują w karcie nie tylko klasyczne warianty pizzy (margheritę, marinarę, hawajską, capricciosa), ale opracowują także własne receptury. Do tego wprowadzają możliwość składania zamówienia na pizzę przez internet. Usługa ta jest bardzo popularna szczególnie wśród bardzo młodych ludzi, ale z możliwości zamówienia pizzy przez internet korzystają również osoby w średnim wieku. Wiele pizzerii, którym zależy na tym, aby klienci wracali przy zamówieniach składanych przez internet oferują różnego rodzaju zniżki.

Klienci chętnie zamawiają pizzę przez internet w tych pizzeriach, które stosują różnego rodzaju promocje (na przykład happy hour), ale też te, w których mogą wybrać różne rodzaje płatności. Dlatego też pizzeria, która wprowadza usługę zamawiania pizzy przez internet i pozwala zapłacić za nią zarówno gotówką, jak i kartą albo szybkim przelewem, może liczyć na wzrost liczby klientów w bardzo szybkim czasie.

Walcząc o klienta najbardziej otwarte na jego oczekiwania pizzerie wprowadzają do karty pizzę pieczoną nie z tradycyjnej, zawierającej gluten mąki, ale także z mąki bezglutenowej. Oczywiście, klienci mogą wybrać sami grubość ciasta i rodzaj dodatkowego sosu. W niektórych pizzeriach pizzę przez internet można zamawiać także w godzinach nocnych. Pizzerie, które pracują także nocami nie narzekają na brak zamówień.

Zamawianie pizzy przez internet jest usługą, z której korzysta mnóstwo osób.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz