Ajent sklepu Żabka – sposób na własny biznes żabka

Ajent sklepu Żabka - sposób na własny biznes żabkaSklepy pod szyldem Żabka Polska występują niemal na każdym większym osiedlu. Można je zauważyć wszędzie tam, gdzie mieszkańcy potrzebują mniejszych sklepów, aby móc codziennie kupić pieczywo, jakąś wędlinę i ser, a czasem sięgnąć po jakiś napój. Ich dostępność wynika z systemu, w jakim działa sieć sklepów.

Ajent sklepu Żabka dla przedsiębiorczych

Osobą prowadzącą własny sklep pod szyldem Żabki może być właściwie każda osoba, która zdecyduje się na prowadzenie sklepu jako ajent. Takie rozwiązanie jest zalecane w przypadku osób, które dopiero marzyły o prowadzeniu własnej działalności, ale ze względów finansowych nie zdecydowały się na samodzielne otworzenie i prowadzenie sklepu. Możliwość zostania ajentem sklepu to realne korzyści. W tym przypadku to sieć sklepów organizuje kampanie reklamowe, ale również dba o odpowiednie zatowarowanie sklepu, co jest dużym ułatwieniem zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców. Z kolei dla klientów jednolite oznaczenia sklepów oraz układ towarów sprawiają, że bez względu na to, gdzie dokonują zakupów, zawsze mogą się spodziewać takich samych towarów oferowanych w jednakowych cenach promocyjnych.

Czy warto prowadzić sklep jako ajent?

Kim jest ajent Żabki Opinie na ten temat są bardzo różne. Najczęściej ajentami sklepu Żabka zostają osoby, które wcześniej pracowały w branży handlowej lub miały z nią kontakt, ale jednocześnie nie posiadały wolnych środków finansowych, które pozwoliłyby na otworzenie średniej wielkości sklepu. Rozpoznawalność marki Żabka oraz wsparcie ze strony centrali sprawiają, że właściciel konkretnego sklepu osiedlowego nie musi sam inwestować w reklamę sklepu, nie ponosi również kosztów, aby sprawdzić, które produkty cieszą się największą popularnością wśród jego klientów.

W przypadku małych sklepów osiedlowych decyzja o zatrudnieniu dodatkowych pracowników leży w gestii ajenta. W odróżnieniu od innych sklepów małe sklepy osiedlowe mogą być otwarte także w dni świąteczne z obowiązującym zakazem handlu pod warunkiem, że klientów będzie obsługiwać właściciel.

Więcej informacji na stronie Żabka Polska:

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz