Co powinieneś wiedzieć o współpracy z Żabką?

Myślisz o tym, by zostać naszym ajentem? Jeśli tak, to poniższy tekst jest właśnie dla Ciebie. Odpowiemy w nim na kilka pytań, które są związane z prowadzeniem takiej działalności a które na pewno zadasz…

Czy muszę ponieść jakiekolwiek koszty?

Jako ajent sklepu Żabka, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z inwestycjami w nowy sklep. Otrzymujesz go za darmo a my pokrywamy wszystkie niezbędne koszty inwestycyjne. Przekonasz się, że nasza pomoc to nie tylko pieniądze. My pomożemy Ci stanąć na nogi!

Czy sam mogę decydować o tym, gdzie będę pracował?

Co powinieneś wiedzieć o współpracy z Żabką?Domyślamy się, że to pytanie ma również swoje drugie dno. A konkretnie, czy jako ajent, możemy prowadzić sklep również na terenie naszej nieruchomości. Niestety, przynajmniej na tą drugą część pytania musimy odpowiedzieć negatywnie. Sieć naszych sklepów, nie może prowadzić działalności w lokalu, którego właścicielem jest Ajent. Jest to niezgodne z naszymi wytycznymi.

Należy jednak pamiętać, że jeśli potencjalny ajent Żabki ma jakiekolwiek opinie na temat wybranej przez siebie lokalizacji, chętnie wysłuchamy jego argumentacji. Jeśli uważasz, że sklep należący do sieci Żabka Polska powinien powstać w konkretnym miejscu, koniecznie przedstaw nam swoje argumenty. Nasza Komisja ds Ekspansji, dokładnie przeanalizuje problem i być może skłoni się do Twojej decyzji.

Czy możemy podjąć współpracę jako ajent Freshmarket?

Koncepcja sklepów Freshmarket, jest pomysłem przeznaczonym dla bardziej zaawansowanych ajentów. Jeśli jednak czytasz w internecie ajent Żabki opinie, to prawdopodobnie przeczytałeś też o tym, ze sklepy te są znacznie bardziej wymagające. Dlaczego? Ponieważ oferują one znacznie większą liczbę towarów i znacznie większą powierzchnię sklepową. W ten sposób, sklep taki jest znacznie trudniejszy do prowadzenia, niż tradycyjna Żabka.

Mamy nadzieję, że udało się nam odpowiedzieć na wszystkie istotne pytania. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek inne, prosimy zapytać naszych pracowników. Przekonacie się, że współpraca z nami może być wydajna i przyjemna.

 

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz