Ajent sklepu Żabka

 

Ajent sklepu ŻabkaŻabka Polska sp. z o.o. to największa sieć sklepów osiedlowych Polsce. W swojej ofercie posiada towary, które w głównej mierze odpowiadają bieżącym potrzebom mieszkańców. Sklepy prowadzone są pod marką Żabka oraz Freshmarket. Centrala przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu, natomiast biura regionu znajdują się w takich miejscowościach jak Plewiska koło Poznania, Tychy, Nadarzyn koło Warszawy i Gdańsk. Dodatkowo istnieją trzy centra logistyczne. Współpraca z firmą Żabka Polska sp. z o.o. odbywa się na podstawie ajencji.

Ajenci

Ajent sklepu Żabka jest partnerem biznesowymi przedsiębiorstwa. Dodatkowo jednak jest indywidualnym przedsiębiorcą. Prowadzi własną działalność gospodarczą, ale w jej granicach administruje sklepem Żabka. Co zrobić, by zostać ajentem sklepu? W pierwszym etapie należy umówić się na spotkanie informacyjne. Na takim spotkaniu przekazywane są wszelkie informacje na temat współpracy i otwarcia sklepu. Następnie należy przejść rozmowę rekrutacyjną. Natomiast ostatnim etapem jest podpisanie umowy o współpracy oraz założenie placówki.

Jakie są oczekiwania wobec kandydatów

Żabka Polska sp. z o.o. przede wszystkim wymaga od kandydatów na ajentów predyspozycji do pracy z ludźmi. Nie jest wymagane wyższe wykształcenie, wystarczy średnie. Bardzo istotne znaczenie ma także znajomość obsługi komputera. Jednocześnie jednym z warunków współpracy z przyszłym ajentem jest chęć założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Co oferuje Żabka przyszłym ajentom?

Przedsiębiorstwo przekazuje ajentowi gotowy, wyremontowany i wyposażony w towar lokal, a także pomoc lokalnych Szefów Regionów. Dodatkowo ajent przed rozpoczęciem pracy zostaje poddany szczegółowym szkoleniom. Dlatego też ajent przystępujący do współpracy wyposażony jest w wiedzę nie tylko teoretyczną, ale także praktyczną. Zna wszelkie zasady prowadzenia sklepu Żabka.

Taki rodzaj współpracy jest świetnym odpowiednikiem dla ludzi chcących założyć działalność gospodarczą. Nikt inny nie powierzy nam gotowego lokalu i wyposażenia.

 

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz