Czy warto założyć licówki?

 

Czy warto założyć licówki?Wygląd zębów jest bardzo ważny. Istotnym jest aby były zdrowe i białe. Na kolor zębów nie zawsze mamy wpływ. Mogą nie być białe, bo takie mamy geny. O ich kolorze mogą decydować przebyte choroby. Na odcień zęba wpływa tez dieta. Nie mamy tez wpływu na kształt i układ zębów. Ale jeżeli są one nierówne możemy poprawić ich wygląd decydując się na licówki. Licówki to specjalnego rodzaju porcelanowe nakładki na zęby, które zakłada się na zęby własne. To szybki i skuteczny sposób na zdecydowana zmianę i poprawę wyglądu zębów.

Dla kogo

Na licówki często decydują się osoby, które natura wyposażyła w drobne, małe i nierówne zęby. Jeśli marzył im się piękny szeroki uśmiech, w którym wszystkie zęby są idealnie proste i równej wielkości, licówki są właśnie dla nich. Często na licówki decydują się osoby, które zaczynają nowy etap w życiu. Biorą ślub czy zmieniają pracę. Chcąc wyglądać atrakcyjnie, decydują się na zmianę wyglądu zębów, które nigdy im się nie podobały. Licówki są zabiegiem dentystycznym nierefundowanym. Trzeba za niego zapłacić. Zanim podejmie się decyzję o założeniu licówek, koniecznym jest doprowadzenie zębów do jak najlepszego stanu. Przede wszystkim trzeba wyleczyć wszystkie ubytki, usunąć zęby, które do leczenia się nie nadają i usunąć kamień nazębny. Dopiero zęby w takim stanie nadają się do zakładania licówek. Licówki są nakładkami, które zakłada się na zęby i mocuje specjalnymi uchwytami lub wspomaga specjalistycznymi preparatami klejącymi. O żeby, na które założono licówki również trzeba dbać.

Pielęgnacja licówek

Należy je systematycznie myć i odwiedzać stomatologa. Licówki nie są tania inwestycją, jednak w diametralny sposób mogą odmienić wygląd twarzy. Mogą korzystnie go poprawić. Licówki maja w swojej ofercie nie wszyscy lekarze dentyści. Najczęściej ich zakładaniem specjalizują się prywatne kliniki dentystyczne. Decydując się na ich założenie watro wybrać klinikę, która cieszy się dobra sławą. Ma się wtedy gwarancje, że rezultaty zabiegu będą nas cieszyć. A ewentualne reklamacje zawsze będą rozpatrzone.

 

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz