Inspirujacy Barlinek

Od marca br. w salonach sprzedaży oferujących deskę barlinecką dostępny jest nowy folder Barlinka.

Wytwórca bez ustanku powiększa swoją propozycję oraz zmienia formułę jej przedstawiania, aby odpowiedzieć na rosnące oczekiwania kontrahentów. Katalog pokazuje podłogi, które są istotnym elementem wystroju wnętrza i identycznie jak dodatki, meble czy ściany tworzą jego atmosferę.

Katalog firmy Barlinek o nazwie „Inspiracje” to wyjątkowy materiał drukowany, który zwraca uwagę czystą, uporządkowaną, formą. Uwagę przykuwają ilustracje pomieszczeń z deską barlinecką w roli głównej.

Wydawnictwo nowatorską metodą prezentuje szeroki wachlarz podłóg, obejmujący cztery linie produktowe Barlinka: Exclusive, Classic, Life oraz Professional, które są pretekstem do przedstawienia trzech najmodniejszych dzisiaj tendencji, w zakresie design’u i kreowania przestrzeni.

Pierwsza z nich to styl nowoczesny – oparty na zasadzie minimalizmu, w którym dominującą rolę odgrywa nieskrępowana swoboda w aranżacji wnętrza. Kolejna propozycja to styl klasyczny, który czerpie inspirację z najlepszych mieszczańskich tradycji, ale też zaskakuje swoją różnorodnością, wynikającą z bogactwa wzorców.

Styl skandynawski to wykwintne połączenia bieli z jasnymi, neutralnymi kolorami oraz zamiłowaniem do porządku. Warto go docenić, gdyż dostarcza wielu rozwiązań – doskonałych w swojej łatwości i wygodzie. Każda z opisanych wyżej wnętrzarskich tendencji została zaprezentowana przykładowo i do każdej z nich przyporządkowane były dokładnie sprecyzowane podłogi z linii produktowych.

W katalogu wynalazły się też propozycje skierowane bezpośrednio do tych, którzy wyposażają wnętrza funkcjonalności publicznej, tj. biura, powierzchnie handlowe, centra konferencyjne czy hale sportowe albo siłownie. Na zakończenie publikacja proponuje bogaty wybór dodatkowych materiałów, niezbędnych przy układaniu podłóg, takich jak listwy przypodłogowe, środki pielęgnacyjne czy preparaty potrzebne do montażu.

Katalog został przygotowany w taki metodę, aby łatwo można było w nim znaleźć inspirację dla nowych wnętrz. Jego przejrzysta forma, w połączeniu z interesującymi przykładami i użytecznymi poradami, pomoże nabywcom w kształtowaniu komfortowych wnętrz własnych marzeń.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz