Modne bukiety ślubne, czyli co zaproponować kobiecie chcącej zamówić ślubną wiązankę

Każda panna młoda idzie do ołtarza z bukietem kwiatów. Dobry florysta, który chce swoim klientkom oferować usługi na najwyższym poziomie powinien umieć zaproponować coś więcej niż klasyczny bukiet z róż.

Co dzisiaj jest modne, jeśli chodzi o bukiety ślubne? Jakie propozycje powinny znaleźć się w ofercie naprawdę dobrej kwiaciarni?

Wielobarwne propozycje

Czasy, kiedy bukiety ślubne wykonywane były tylko z jednego gatunku kwiatów i to w jednym kolorze już dawno minęły. Dzisiaj hitem są kompozycje wielobarwne, które wykonać można z róż, maków, stokrotek i goździków. Takie połączenie da bukiet niezwykły i wyjątkowy, który z całą pewnością pozbawiony będzie nudy. Kwiaty można oczywiście dobierać według gustu panny młodej.

Sukulenty i owoce

Kto powiedział, że w bukiecie ślubnym muszą znajdować się tylko kwiaty? Dzisiaj propozycji jest całe mnóstwo,a tą naprawdę zasługującą na uwagę są bukiety z sukulentów oraz owoców. Takie bukiety są nie tylko oryginalne, ale również niezwykle trwałe. Decydując się na taki bukiet, nie należy obawiać się, że już podczas uroczystości zaślubin zacznie on tracić świeżość.

Polne rośliny

Bukiet z polnych roślin to idealna propozycja dla romantycznej panny młodej. Sprawdzi się on także wówczas, gdy wesele ma odbyć się w wiejskim klimacie. W takim bukiecie koniecznie muszą znaleźć się maki, chabry czy stokrotki. Hitem są słoneczniki. Często sięga się również po kłosy zbóż, które stanowią doskonałe uzupełnienie kompozycji.

Tonacja pastelowa

Modne bukiety ślubne, czyli co zaproponować kobiecie chcącej zamówić ślubną wiązankęModa dotyczy nie tylko rodzajów roślin, ale także ich kolorów. Dobry florysta wie, że w tym sezonie modne są również bukiety ślubne z kwiatów w kolorach pastelowych. Na szczęście wybór takich roślin jest naprawdę bardzo duży. Nie ma więc problemu ze znalezieniem tego, co pasować będzie do wizji panny młodej. Bukiet ślubny ma dla każdej panny młodej ogromne znaczenie. Dlatego tak ważne jest, aby florysta umiał w tym względzie doradzić i zaproponować bukiet nie tylko modny, ale również dopasowany do panny młodej i jej wizji ślubu i wesela.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz