Jakie są modne bukiety ślubne?

Nie ma chyba panny młodej, która rezygnuje z pójścia do ślubu bez bukietu kwiatów. Klasyczny bukiet z róż to dzisiaj trochę mało, zwłaszcza jeśli zależy nam na zdobyciu dużej ilości klientek.

Co dzisiaj dobry florysta może zaproponować przyszłej pannie młodej? Jakie bukiety ślubne są najbardziej modne?,

Owoce i sukulenty

Zaskakujących propozycji w chwili obecnej jest bardzo wiele. Nic więc dziwnego, że bukiety ślubne tworzy się obecnie nie tylko z kwiatów. Bardzo interesującą aczkolwiek zaskakującą propozycją są bukiety układane z owoców i sukulentów. Są one bardzo trwałe, a do tego bardzo oryginalne.

Polne kwiaty

Romantyczna panna młoda na pewno będzie zachwycona wiązanką ślubną stworzoną z polnych kwiatów. To idealna propozycja także dla panien młodych, które zaplanowały swoje wesele w wiejskim stylu. Podstawą takiego bukietu powinny być stokrotki, maki lub chabry. Można je wykonać także ze słoneczników. Dodatkiem do bukietów z polnych kwiatów najczęściej są kłosy różnych zbóż.

Bukiet w tonacji pastelowej

W tym przypadku w tonacji pastelowej są nie tylko wybrane rodzaje roślin i dodatków do nich, ale także barwa kwiatów. W tym sezonie to jeden z najbardziej modnych trendów dotyczących ślubnych wiązanek. Wybór roślin, które mogą zostać użyte do ułożenia bukiety w pastelowej tonacji jest bardzo duży. Każdy florysta na pewno więc poradzi sobie z realizacją takiego zamówienia.

Kompozycje wielobarwne

Jakie są modne bukiety ślubne?Dzisiaj bukiety ślubne ułożone w jednym kolorze wyłącznie z jednego gatunku kwiatów to już przeszłość. Dzisiaj bardzo modne są wielobarwne bukiety ułożone z kilku gatunków kwiatów: goździków, róż, stokrotek i maków. Wymienione gatunki kwiatów to tylko przykład. Każda panna młoda może wybrać swoje ulubione gatunki. Panny młode przywiązują ogromne znaczenie do swoich ślubnych bukietów. Dobry florysta nie może jednak zapomnieć, że stworzona przez niego kompozycja powinna przede wszystkim pasować do sukienki panny młodej, jej typu urody i wzrostu. Czy będzie on zgodny z najnowszymi trendami jest równie ważne, ale nie najważniejsze.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz