Pomysł na biznes – pogotowie hydrauliczne

Pomysł na biznes – pogotowie hydrauliczne

Dobrym pomysłem na własny biznes może być firma, która będzie świadczyła usługi hydrauliczne przez siedem dni w tygodniu przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. O czym warto pamiętać otwierając pogotowie hydrauliczne?

Zatrudnienie pracowników

Firma, która chce oferować usługi hydrauliczne siedem dni w tygodniu przez 24 godziny potrzebuje kilku pracowników. Minimalna ilość to dwie osoby. Prowadząc rekrutację już w czasie rozmowy wstępnej należy poinformować kandydatów, że będą musieli pozostawać do dyspozycji również w weekendy.

Oferta

Szeroka oferta pozwoli zyskać firmie dużą liczbę klientów. Wśród usług, które można zaoferować powinny się znaleźć:
– naprawa i montaż armatury łazienkowej i kuchennej;
– wymiana i naprawa natrysków i kranów;
– udrażnianie kanalizacji;
– podłączanie zmywarek i pralek.

Zaopatrzenie

Nawiązanie współpracy ze sklepem hydraulicznym ułatwi przyjmowanie i wykonywanie zleceń od klientów. Awarie, do których pogotowie hydrauliczne zostanie wezwane mogą być bardzo poważne, wymagające użycia specjalistycznych części. Tego typu awarie nie zdarzają się zbyt często; magazynowanie specjalistycznych części jest nieopłacalne. Dlatego też warto nawiązać współpracę ze sklepem, którego właściciel w razie potrzeby zechce go otworzyć w godzinach nocnych, a więc w godzinach po jego zamknięciu.

Wyposażenie

Działając, jako pogotowie hydrauliczne będziemy potrzebowali przede wszystkim samochodu. Najlepiej sprawdzi się auto typu bus. Na wyposażeniu nie może zabraknąć także różnej wielkości kluczy do rur i szczypiec, sprężyn kanalizacyjnych, past, uszczelek, pakuł. Pracownicy powinny otrzymać także firmowe telefony komórkowe.

Strona www

Otwierając pogotowie hydrauliczne warto zadbać o stworzenie strony internetowej. Na stronie musie się znaleźć numer kontaktowy do siedziby firmy oraz jej pełna oferta. Dodatkową zakładką, które nie powinno zabraknąć na stronie www jest cennik usług.

Czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu pogotowie hydrauliczne to ciekawy pomysł na własną firmę.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz