Salon kosmetyczny z usługą pedicure

Salony kosmetyczne są bardzo popularne. Zainteresowanie usługami świadczonymi przez salony sprawia, że wiele osób decyduje się na ich otwarcie. Właściciele tych salonów często rozszerzają zakres świadczonych usług o manicure, a coraz częściej także o pedicure.

Niezbędnym elementem wyposażenia salonu, który zamierza oferować pedicure jest specjalna wanna.

Zabiegi pielęgnacyjne

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych na stopach wymaga ich odpowiedniego przygotowania. Stąd konieczność zakupu wanny do pedicure. Kąpiel w takiej wannie zmiękcza zarówno naskórek na stopach, jak również płytkę paznokciową. Po takim zabiegu zmiękczającym wykonanie dalszych czynności jest znacznie prostsze. W wannie do pedicure można wykonać także zabiegi wstępne, do których należy między innymi hydromasaż. W trakcie kąpieli do wanny można wlać pielęgnacyjne kosmetyki.

Szeroki wybór wanien

Na rynku jest bardzo duży wybór wanien do pedicure. Wybierając ją należy myśleć przede wszystkim o ty, czy będzie ona komfortowa dla klientów. Najlepszy i komfortowy model wanny do pedicure to model na regulowanym stojaku. Dzięki temu wanna znajdzie się na wysokości, która pozwoli zająć klientowi najbardziej wygodną pozycję. Jeżeli nie ograniczają nas finanse, to możemy zainwestować w zakup wanny połączonej z fotelem. W ten sposób będziemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Wadą takiego zestawu jest niestety jego cena. Stąd najczęściej na jego zakup decydują się duże salony kosmetyczne, które mają dużą liczbę klientów i ugruntowaną, dobrą opinię.

Mobilne, bądź stacjonarne

Salon kosmetyczny z usługą pedicureNa rynku dostępne są stacjonarne i mobilne modele wanien do pedicure. Wanny stacjonarne polecane są do małych salonów kosmetycznych, w których wykonuje się bardzo różne zabiegi. Pamiętajmy jednak, że te modele muszą zostać podłączone do wody i kanalizacji. Raz ustawionej wanny stacjonarnej nie da się przestawić bez konieczności wykonywania przeróbek instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Idealną czystość urządzenia bez konieczności wkładania w to dużej pracy zapewni wanna do pedicure samoczyszcząca się.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz