Skuteczne sposoby białe zęby

Skuteczne sposoby białe zębyBiałe zęby wzbudzają zachwyt. Mogą być obiektem zazdrości. Białe zęby wyglądają zdecydowanie lepiej niż zęby przebarwione, zażółcone. Niestety nie wszystkim są dane śnieżnobiałe zęby. Kolor zębów jest kwestia genetyki. Zależy tez od diety i przebytych chorób. Ale istnieją sposoby, by zmienić odcień zębów, które wydają nam się nieatrakcyjne. Wybielanie zębów można przeprowadzić na wiele rożnych sposobów, poświęcając na to mniejsze lub większe środki. Rezultat wybielania może być różny. Zależy on i od podstawowego koloru zęba, i od środka czy metody wybielającej.

Wybielanie zębów

Niewątpliwie najbardziej widoczne rezultaty daje wybielanie zębów, przeprowadzane w gabinetach dentystycznych, przy pomocy najnowocześniejszych metod. Osiągnięcia stomatologii w dziedzinie, jaka jest wybielanie zębów są naprawdę imponujące. Stomatolodzy maja w swojej ofercie środki, które niezwykle skutecznie wybielają zęby. Ich działanie dodatkowo wspierane jest naświetleniami, dzięki czemu efekty wybielania mogą być naprawdę imponujące. Jednak koszty takiego zabiegu są wysokie. Mogą sięgać nawet tysiąca złotych. Nie wszystkich stać na tak duży wydatek. Na szczęście zęby można również wybielić w domu. Domowe wybielanie zębów można przeprowadzić przy użyciu środków do wybielania zębów dostępnych w aptekach lub dobrych drogeriach kosmetycznych. Ich wybór jest dość duży. Ceny preparatów są zróżnicowane. Ich cena zależy od same środka wybielającego, jak i od czasu trwania kuracji.

Wybielanie srodkami drogeryjnymi

Efekty domowego wybielania zębów mogą być różne. Nie każdy preparat jest jednakowo skuteczny. Nie każdy ząb da się skutecznie wybielić. Nawet gabinety stomatologiczne nie dają gwarancji na 100% powodzenie zabiegów wybielających. Najtańszym sposobem na wybielanie zębów są pasty wybielające. Dlatego zanim podejmiemy bardziej drastyczne próby wybielania zębów watro najpierw zmienić pastę i wyeliminować z diety produkty, które w znaczący sposób wpływają na przebarwienia zębów. Ewentualnie można pomalować usta czerwona szminką. Przy niej zęby zawsze wydają się bielsze.

Podobne wpisy:

Be the first to reply

Dodaj komentarz